Ansatte

Ledelse: 

Ansatt profil bilde

Grethe Olsbye

Administrerende direktør

Selskapets øverste leder

grethe.olsbye@sirkula.no

916 89 824

Ansatt profil bilde

Oddvar Fauske

Leder utviklingsavdelingen

Prosjekter

oddvar.fauske@sirkula.no

971 71 213

Ansatt profil bilde

Terje Dahl

Leder innsamlingsavdelingen

Avfallsinnsamling, gjenvinningsstasjoner, kundekontakt og transport

terje.dahl@sirkula.no

94193410

Ansatt profil bilde

Helge Alm

Leder avfallsanlegg

Heggvin avfallsanlegg og Gålåsholmen

helge.alm@sirkula.no

917 90 407

Ansatt profil bilde

Carina Rognstad Skår

Økonomisjef

Regnskap og business controller

carina.rognstad.skar@sirkula.no

959 69 071

Ansatt profil bilde

Espen Skogly

Rådgiver

Statistikk og nedstrømsløsninger

espen.skogly@sirkula.no

901 27 187

Ansatt profil bilde

Una Lund

Utvikler miljøanlegg

Deponi

una.lund@sirkula.no

928 20 772

Annet nøkkelpersonell

Ansatt profil bilde

Britt Solvår Morken

KHMS-rådgiver

Kvalitet, helse, miljø og sikkerhet

britt.solvar.morken@sirkula.no

92603764

Ansatt profil bilde

Karine Bogsti

Kommunikasjonsrådgiver (delvis permisjon)

Kommunikasjon og informasjon

karine.bogsti@sirkula.no

952 22 112

Ansatt profil bilde

Asgeir Høimoen

Kommunikasjonsrådgiver

Kommunikasjon og informasjon

asgeir.hoimoen@sirkula.no

908 36 091

Ansatt profil bilde

Tove Arnesen

Controller

Transport og farlig avfall

tove.arnesen@sirkula.no

948 88 358

Ansatt profil bilde

Kristin Amundsen

Arbeidsleder

Gjenvinningsstasjon Moelv, Heggvin og Gålåsholmen

kristin.amundsen@sirkula.no

920 10 964

Ansatt profil bilde

Jan Finborud

Arbeidsleder

Gjenvinningsstasjon Stavsberg, Stange og Brumunddal

jan.finborud@sirkula.no

978 79 288

Ansatt profil bilde

Nina Troller

Ingeniør

Renovasjon

nina.troller@sirkula.no

905 54 997

Dybvig, Hege, arbeidsleder kundekontakt, tlf: 917 98 572

Lie, Christian, rådgiver, tlf: 476 60 642 

Schneider, Corinna, rådgiver gjenvinning og miljø, tlf: 966 27 937

 

For øvrige ansatte, ring 62 54 37 00

Fant du det du lette etter?

Takk for din tilbakemelding

Vi vil bruke din og andres tilbakemelding for å kontinuerlig forbedre denne siden.

Hva forsøkte du å finne?