Ansatte

Ledelse: 

Portrett Grethe Olsbye

Grethe Olsbye

Administrerende direktør

Selskapets øverste leder

grethe.olsbye@sirkula.no

916 89 824

Portrett Espen Skogly

Espen Skogly

Rådgiver

Statistikk og nedstrømsløsninger

espen.skogly@sirkula.no

901 27 187

Portrett Helge Alm

Helge Alm

Driftssjef avfallsanlegg og deponi

Heggvin avfallsanlegg og Gålåsholmen

helge.alm@sirkula.no

917 90 407

Portrett Terje Dahl

Terje Dahl

Driftssjef innsamling

Avfallsinnsamling, kundekontakt, transport

terje.dahl@sirkula.no

94193410

Portrett Oddvar Fauske

Oddvar Fauske

Prosjektsjef

Prosjekter og utvikling

oddvar.fauske@sirkula.no

971 71 213

Portrett Anne-Mette Nordbak

Anne-Mette Nordbak

Utvikler miljøanlegg

Alunskiferdeponi, miljøanlegg

anne-mette.nordbak@sirkula.no

990 00 671

Portrett Carina Rognstad Skår

Carina Rognstad Skår

Økonomisjef

Økonomi og virksomhetsstyring

carina.skar@sirkula.no

959 69 071

Annet nøkkelpersonell

Portrett Kristin Amundsen

Kristin Amundsen

Arbeidsleder

Gjenvinningsstasjon Moelv, Heggvin og Gålåsholmen

kristin.amundsen@sirkula.no

920 10 964

Portrett Tove Arnessen

Tove Arnesen

Controller

Transport og farlig avfall

tove.arnesen@sirkula.no

948 88 358

Portrett Karine Bogsti

Karine Bogsti

Kommunikasjonsrådgiver

Kommunikasjon og informasjon

karine.bogsti@sirkula.no

952 22 112

Portrett Jan Finborud

Jan Finborud

Arbeidsleder

Gjenvinningsstasjon Stavsberg, Stange og Brumunddal

jan.finborud@sirkula.no

978 79 288

Portrett Stein Helland

Stein Helland

IKT-rådgiver

IKT, digitalisering

stein.helland@sirkula.no

91 65 66 21

Portrett Birgitte Lunn

Birgitte Lunn

HR-rådgiver

HR

birgitte.lunn@sirkula.no

984 31 489

Portrett Britt Solvår Morken

Britt Solvår Morken

KHMS-rådgiver

Kvalitet, helse, miljø og sikkerhet

britt.solvar.morken@sirkula.no

92603764

Portrett Maria Sætersdal Remøe

Maria Sætersdal Remøe

Konseptutvikler ombruk

Utvikling ombruk i kretsløpspark

maria.remoe@sirkula.no

414 09 622

Portrett Frank Rokstad

Frank Rokstad

Byggeleder

Byggeledelse

frank.rokstad@sirkula.no

94 86 40 40

Portrett Corinna Schneider

Corinna Schneider

rådgiver gjenvinning og miljø

Gjenvinning, miljø, jordproduksjon

corinna.schneider@sirkula.no

96 62 79 37

Portrett Marit Steen

Marit Steen

Innkjøpsrådgiver

Innkjøp og anskaffelser

Marit.Steen@sirkula.no

90778184

Portrett Nina Troller

Nina Troller

Ingeniør

Renovasjon

nina.troller@sirkula.no

905 54 997

Dybvig, Hege, arbeidsleder kundekontakt, tlf: 40 85 48 17

Lie, Christian, rådgiver, tlf: 476 60 642 

 

For øvrige ansatte, ring 62 54 37 00

Fant du det du lette etter?

Takk for din tilbakemelding

Vi vil bruke din og andres tilbakemelding for å kontinuerlig forbedre denne siden.

Hva forsøkte du å finne?